\n
-

Sistemimim Yeniden Kurulacak Nasıl Yedek Almam gerekir. - Yardım İçeriği


Firmatik Atlantis »Diğer Konular »Genel, 02/03/2018 02:07:09

Sisteminiz yeniden kurulucaksa Firmatik Atlantis'in kurulu olduğu C:\Firmatik klasörünü ve veri tabanı yedeklerinin bulunduğu c:\Firmatik Yedek klasörlerinin yedeğini almanız gerekmektedir. bu iki klasörü flash disk, taşınabilir hdd vb. ye kopyalayın.

C:\Firmatik klasörü varsayılan klasördür. Sizin bilgisayarında program D:\firmatik veya başka bir yolda bulunabilir. Yedek almadan önce programınızın nerde kurulu olduğunu programınızı çalıştırdığınız kısayola sağ tıklayıp özelliklerden bakabilirsiniz.

Sisteminizin kurulumundan sonra Yedek aldığınız klasörleri geri yükleyin.

Geri yüklediğiniz firmatik klasöründen Atlantis klasörünün altındaki frmatlantis.exe uygulama dosyasını çalıştırdığınızda programın kullanımına kaldıınız yerden devam edersiniz. Varsayılan yükleme çalışma adresi c:\firmatik\atlantis\frmatlantis.exe dir.

Programı çalıştırdığınızda verileriniz aynen geri gelir. Tekrar kurulum yapmanıza gerek yoktur.

Windows 7 veya Windows Vista kullanıcısı iseniz programı yönetici olarak çalıştırmanız gerekir. Yönetici olarak çalıştırmadığınızda programınız demo olarak çalışabilir.

Yukarıda belirtilen klasör adresleri kurulumda seçtiğiniz adrese göre değişiklik gösterebilir.

 

Yedek alma ve yeniden yüklemi işlemi müşterinin sorumluluğu altındadır. Kurulum için yedek alma yedeklerin yüklenmesi veya yapılan yedekleme işleminden doğan hataların giderilmesi teknik destek ücretine tabidir.

Bu bilgi size yararlı oldu mu ?

Bu uygulama için henüz bir yorum yapılmamış.

...