Destek Mesajı Gönderin


Hakkımızda

Firmatik yazılım ön muhasebe programları (cari kasa stok fatura çek senet ve dahası..) mobil muhasebe programları satışı yapmaktadır.
Prensip olarak Müşteri memnuniyeti birincil hedefimizdir. Bizim için yazdığımız programların fonksiyonlu olması önemlidir ama daha önemlisi bu fonksiyonların kullanımındaki rahatlıktır ve pratikliktir. Yazılım yaparken amacımız en iyiyi en sade ve anlaşılır biçimde müşteriye sunmaktır. Hedefimiz size ticari program kullanmayı öğretmek değil sizin kullanımınıza uygun ticari programı tasarlamaktır. Firmatik sizlerden aldığı güçle; genç ve girişimci kadrosunu, artan bilgi ve tecrübesiyle birleştirerek her geçen gün katlanarak büyüme devam ediyor

Firmatik Yazılım Hakkında

Bir Yudum Hikaye

Ulu bir kavak ağacının yanında bir kabak filizi boy göstermiş. Bahar ilerledikçe bitki kavak ağacına sarılarak yükselmeye başlamış. Yağmurların ve güneşin etkisiyle müthiş hızla büyümüş ve neredeyse kavak ağacıyla aynı boya gelmiş.
Bir gün dayanamayıp sormuş kavağa:
"Sen kaç ayda bu hale geldin ağaç?"
"10 yılda" demiş kavak
"10 yılda mı?" diye gülmüş ve çiçeklerini sallamış kabak
"Ben neredeyse 2 ayda seninle aynı boya geldim bak!"
"Doğru" demiş ağaç "doğru"
Günler günleri kovalamış ve sonbaharın ilk rüzgarları başladığında kabak önce üşümeye sonra yapraklarını düşürmeye, soğuklar arttıkça da aşağıya doğru inmeye başlamış.
Sormuş endişeyle kavağa: "Neler oluyor bana ağaç?"
"Ölüyorsun" demiş kavak
"Niçin?"
"Benim on yılda geldiğim yere sen iki ayda gelmeye çalıştığın için"

Bir yudum hikaye

Firmatik Yazılım 2008-2019 (c) Her Hakkı Saklıdır


إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا