Borç Alacak Programı : Ticari Yazılım

Borç Alacak Programı

Puan Ver :
Toplam 11 Kişi 5/4

Sürümü : 4.0
Boyut : 25mb
İşletim Sistemi : Windows

Şimdi İndirin


Program Detayı

Cari hesap programı müşterileriniz ve satıcı firmalarınızn borç ve alacak takibinizi yapabilmeniz için geliştirilmiş son derece kullanışlı, pratik bir programdır. Bu programla müşterilerinizin, satıcı firmalarınızın bilgilerini arama, filtreleme seçenekleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. cari hesapları kısıtlayabilir borç alacak limitleri belirleyebilirsin.

Nasıl Kurulum Yaparım

Sıkıştırılmış Dosyalar için Kurulum (.zip.rar): Bu Program kurulumsuz direkt olarak çalışmaktadır. Zip dosyasını açın ve Prog klasörünün içindeki exe dosyasını çalıştırın

Setup Paketli Dosyalar:

Setup.exe dosyasını çalıştırın ve kurulum talimatlarını izleyin.

DİKKAT :Kurulumdan önce verileriniz yedeğini almayı unutmayınız.

Nasıl Yedekleme Yaparım

bu program verilerini Çalıştığı dizinin bir üst dizininde bulunan VERİ adlı klasöre kaydeder. Bu klasörün yedeğini almanız yeterli olur. güvenlik açısından 1den fazla diskete veya bir CD'ye yazmanızı tavsiye ederiz.

Program küçük boyutta olduğu için eğer CD'ye yedek alacaksanız programın tamamını almanız daha iyi olur.

Sürüm 2.5 için Yedekleme

Diğer işlemler menüsünden yedekleme seçeneğini seçin, Yedekleme Yap butonu ile yedeğinizi bugünün tarihinde bir klasöre kopyalamış olacaksınız. Yedekleme Klasörü butonunu tıklarsanız sizi yedekleme klasörü yani programın alt klasörü olan yedekveri adlı klasöre yönlendirecektir.

YEDEKLERİ GERİ YÜKLEME

Daha önceden yedeklemiş olduğunuz VERİ klasörünün içindeki dosyaları kopyala yapıştır yöntemi ile programınızın çalıştığı klasörün bir üst dizinindeki VERİ klasörüne kopyalayın. Bu dosyaların var olduğunu üzerine yazılmasını isteyip istemediğinize dair bir soru gelirse Tümüne evet seçeneği ile tüm dosyaları üzerine yazın.

Sürüm 2.5 için Yedekleri Geri Yükleme

Diğer işlemler menüsünden yedekleme seçeneğini seçin, Yedekleme klasörü içerisinde verileriniz tarih tarih klasörlenerek yedeklenmiştir. Bu yedekler arasında size en uygun yedeği bulun içeriğini veri adlı klasöre kopyalayın. Bu işlemi yapmadan önce veri adlı klasörünüzün bir kopyasını almanız önemle uyarılır. Çünkü veri klasörü sizin çalıştığınız asıl veri tabanının tutulduğu klasördür.

Nasıl Güncelleme Yaparım

Bu bölümde programın yeni bir sürümünün çıkması ile yeni sürümü nasıl yükleyebileceğiniz anlatılmaktadır. Eğer ne yaptığınızı bilmiyorsanız yanınızda bilgisayar kullanmasını orta seviyede bilen birisini bulundurunuz !!!

1. Programınızın yedeğini alın (Programın çalıştığı klasörün tamamen yedeğini alabilirsiniz(önerilen) veya Veri Klasörünü yedek alabilirsiniz)

2. Yeni Programı Kurun veya (Zip olarak sıkıştırılmış ise ) açın.

3. Yedeğini aldığınız Veri klasörünü Yeni kurduğunuz programın Veri klasörünün üzerine kopyalayın (Bu yedeklerinizin yeni programa Aktarılması içindir)

Not: Bu işlemi düzgün yatığınız halde programınız hata veriyorsa:

a: Yeni Programın kullandığı veri tabanına ek alanlar eklenmiş olabilir.

b: Yeni Kullandığınız Program Tamamen değişen bir sistemle yazılmış olabilir

Eğer Yukarıda a,b işlemleri gerçekleştirilmiş ise eski programdaki kayıtlarınızı kullanamazsınız. Eğer bunları kullanmak isterseniz veri tabanınızı güncellememiz için bizimle irtibat kurmanız ve cüzi (10-30-YTL Arası )bir ücret ödemeniz gerekecektir. Eğer ücret ödemek istemiyorsanız eski programı kullanmaya devam edebilirsiniz veya yeni programa sıfırdan kayıt girmeniz gerekecektir.

Sosyal Medya da Paylaş

Facebook Instagram Print

Yorum Yapın

Bu uygulama için henüz bir yorum yapılmamış.

...
Google Güvenli Tarama site durumunu test etmek için burayı tıklayın
Tavsiye Puanı : 5/5

Ücretsiz Programlar

saat ajanda programı ekran görüntüsü

Saat Ajanda Adres

Ajanda ve adres defterinizi tasip edin

Ücretsiz

Ücretsiz İndirin
Lotus ekran görüntüsü
Lotus Muhasebe Programı

Profesyonellerin seçimi. Cari, Kasa, Stok, Fatura, e-fatura, e-arşiv ve daha fazlası.

Fiyat Sorun

Şimdi İndirin