\n
-

Firmatik Atlantisi Nasıl Güncellerim - Yardım İçeriği


Firmatik Atlantis »Diğer Konular »Genel, 09/03/2018 02:07:02

Güncellemeye başlamadan önce

 - Tasarım yaparak değiştirdiğiniz yazıcı çıktılarını yedek alın. Yazıcı çıktılarınızın olduğu dosya C:\Firmatik\Atlantis\YAZDIR dır. Yazıcı çıktılarınızda değişiklik yapmadıysanız bununla ilgili bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

- Güncellemeyi kurarken progamınızın yüklü olduğu klasöre kurun. Örneğin D:\Firmatik\Atlantis\

1. Yöntem : www.Firmatik.Com adresinden yeni sürümü indirin. Programınızı yedek aldıktan sonra indirdiğiniz yeni sürümü eski sürümün üzerine kurun. Kurulum bittikten sonra tamirat.exe dosyayı çalıştırarak tarama gerçekleştirin.

2 Yöntem: Üst taraftaki menülerden Ayarlar >> Programı Güncelle >> Kontrol Et >> İndir Butonunu tıklayarak programın güncel sürümünü indirip otomatik kurulumu başlatabilirsiniz.

Kurmadan önce VERİ Klasörü, sirket.data server.data ve eğer yazdırma formlarını dizayn edmişseniz yazdir klasörünün yedeğini almayı unutmayın.

Kurulum işlemi bittikten sonra C:\Firmatik\Atlantis\tamirat.exe dosyasını çalıştırın. Bu program size kurulumda tamir bakim kısayolu olarak gelir.

Eğer güncelleme sonrası verilerinizi görünmüyorsa almış olduğunuz veri klasörünü sirket.data ve server.data dosyalarını geri yükleyin ve tamir bakım programını çalıştırarak bakım uygulayın.

Güncellemeniz tamamlanmış olacaktır.

Güncelleme aksi belirtilmemişse ücretsizdir fakat sizin tarafınızdan yapılması gerekmektedir. Güncellemeyi bizim kurmamız ek olarak ücretlendirilir.Firmatik Atlantis Güncelleme

Bu bilgi size yararlı oldu mu ?

Bu uygulama için henüz bir yorum yapılmamış.

...