Firmatik Atlantis Ön Muhasebe

Tarih : 18.09.2010     Sürüm :      Boyut :

Cari Hesap Takibi : Cari hesaplarınız borç ve alacak hareketlerini rahatça kayıtlara geçebilir. Ödemelerinizi kasa ve bankadan otomatik olarak yapabilirisiniz.

Stok Takibi   : Stok giriş ve çıkışlarınızın kaydını yapabilir. Bunların kalanlarına ve kalan tutarlarını rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Stok Kartlarınıza hizmet kartı ekleyerek yaptığınız veya aldığınız hizmetleri kayıt altında tutabilirsiniz.

Fatura Giriş Çıkışları   : Mal alış ve mal satış faturalarınızın kayıtlarını yapabilir bunların kayıtlarına gelişmiş arama seçenekleri ile rahatça ulaşabilirsiniz. alış ve satışlara ıskonto uygulayabilir. Fatura çıktısını istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Kasa / Banka Bağlantısı  : Yaptığınız işlemlerden kaynaklanan kasa hareketlerini nakit ödeme ve tahsilatlarını kasadan rahatça takip edebilirsiniz. Kasa defteri modeli ile bu işleminiz defterde tutmaktan daha kolay hale geliyor, banka işlemlerinizi kayıt altında tutun. günlük haftalık aylık raporlar alın

Çek Senet Takibi  : Çek ve Senet işlemlerinizi kayıt altında tutun. Taksitli Senet işlemi yapın. Vadeli senetlerinizde uyarı alın. Senetlerinizi tarih aralıklarında raporlayın.

Sipariş Takibi : Müşterileriniz vermiş olduğu siparişleri onaylamadan önce sipariş modülünde kayıt altında tutabilirsiniz. Bu siparişle ilgili fiyat teklifinizi sipariş veya teklif raporu şeklinde yazdırabilirsiniz. Siparişiniz onaylandığında bu siparişi direkt olarak faturalandırabilirsiniz.

Personel Takibi : Personelinizin maaş ödemelerinizi kayıt altında tutabilirsiniz. Personel kartlarını faturalarla ilişkilendirerek Satış yapan personeliniz ne kadar satış yaptığını sorgulama imkanınız bulunmakta.

Kredi Kartı : Kendi kredi kartlarınızın ödemelerini ve harcamalarını kayıt altında tutarak kartınızın ödeme günlerinde uyarı mesajı alabilirsiniz. Kart ödemelerinizi kasa veya banka bağlantısıyla yapabilirsiniz.

Raporlama  : Her modül için ayrıntılı rapor alabileceğiniz gibi genel durum hakkında da rapor alabilirsiniz. Aldığınız yazıcı çıktılarını kendi istediğiniz gibi tasarlamanız istediğiniz alanları ekleyip istemediğiniz alanları çıkarmanız mümkün. Rapor alırken iki tarih aralığında kayıtları da görebilirsiniz.

Tanımlar  : Çalıştığınız şirket, Çalışılan dönemi ve Kullanıcı hesapları tanımlayabilirsiniz.


 

İndirme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız burayı tıklayarak indirebilirsiniz.

 

Ek Sayfa Belirteçleri :


Programlar

Ön Muhasebe Program (Prestij): İndir
Cari Borç Alacak Takibi : İndir

Bize Yazın

Görüşleriniz bizim için önemli. Lütfen programlarımız hakkında problemlerinizi, görüş öneri ve tavsiyelerinizi bizimle paylaşmaktan paylaşın.

Burayı tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sıkça sorulan soruları görmek için burayı tıklayın.Kısa Bilgi

...