Firmatik Lotus - Sık Sorulan Sorular

Firmatik Lotus ile ilgili sıkca sorulan soruları .


İlk girişte kullanılan varsayılan kullanıcı adı : admin şifre : admin dir.

Ayarlar > Kullanıcı İşlemleri menüsüne giriş yapın. Gelen pencerede güncellemek istediğiniz kullanıcıyı seçin. Şifre Değiştir sekmesini tıklayın. Kullanıcı adı, Eski şifre ve yeni şifrenizi yazarak Şifreyi Değiştiri tıklayın. [Menu Kısıtlamaları] ve [Yetkilendirme] sekmelerinde kullanıcıyı kısıtlayabilir veya yetkilendirebilirsiniz. Not : Admin kullanıcısı yönetici hesaptır. ismi güncellenmez. Sadece şifresini değiştirebilirsiniz.

 

Ana Menüden Ayarlar > Şirket Dönem işlemlerine tıklayın. Gelen Ekrandan ilgili şirketi seçin. Seçmiş olduğunuz şirket bilgileri ekranınıza gelecektir. Şirket bilgilerini güncelledikten sonra Kaydet butonunu kullanarak kaydedebilirsiniz.
Ana Menüden Ayarlar > Satın Al menüsüne giriş yapın. Gelen pencerede satın almak istediğiniz modülleri seçin. (Program fiyatı seçtiğiniz modüllere göre değişiklik gösterir) [Sipariş Ver] butonunu tıklayın.
Gelen ekranda sipariş bilgilerinizi doldurur. Siparişi Gönder butonunu tıklayın.
Gelen ekranda banka hesap numalarana ödemenizi gerçekleştirin. Ödeme işleminden sonra programın etkinleştirme süreci başlatılacaktır.
Fiyatlandırma ile ilgili sorularınızı iletişim adreslerimizi kullanarak sorabilirsiniz.
Firmatik Lotus 2.8 ve altı Windows sürümünde aylık/yıllık gibi zorunlu bir ücretlendirme bulunmamaktadır.
Demo sürümünü belli bir süre ve belli kayıt aralığında kullanabilirsiniz. 2.5 sürümü için 15 cari hesap 100 hareket kaydı ve 10 günlük kullanım süresi vardır. Bu kısıtlamalar farklı sürümlerde değişiklik gösterebilir.
Kullanım limitinizin bitmesi durumunda satın alma işleminden sonra programı kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Firmatik Lotus her gün ilk açılışta C:\FirmatikDB\Lotus klasörünün içerisine otomotik yedek almaktadır.
Programın bulunduğu C:\Firmatik\Lotus kök klasörü yedek alarak programın tamamını yedek almış olursunuz.
Not "C:\Firmatik\Lotus" adresi varsayılan bir adrestir. Kendi kök adresinizi öğrenmek için programın kısayoluna sağ tıklayın > Özellikler menüsüne girerek görebilirsiniz.
Bunlarla uğraşmak istemiyor verilerinizin internet ortamında güvende olmasını istiyorsanız ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Programı sadece satın almış olduğunuz bilgisayarda kullanabilirsiniz. Bunun dışında başka bilgisayarlar aynı işyeri ağı içerisinde veya internet ortamında programınıza bağlanıp aynı verileri kullanabilir. Örneğin verilerin tutuldugu 1 ana bilgisayar ve buna bağlı 3 termilan makine programı ortak kullanabilirler. Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Programı kolay kullanılabilir, sade ve anlaşılır yapmak için çabalıyoruz. Bu nedenle müşteri deneyimleri bizim için çok önemli. Fakat program içerisinde kişiye özel bir güncelleme yapılmamaktadır. Güncelleme isteğinizin diğer kullanıcılarıda kapsaması gerekmektedir. Bu tür genele hitap eden güncelleme istekleriniz kayıt altına alınarak sonraki sürümlerde değerlendirilir.
Program hakkında görüş öneri ve tavsiyelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.
Başka bir programdan cari hesap kartlarınız, stok kartlarını excel dosyası şekilinde kaydededseniz firmatik lotus programına aktarmanız mümkün. Aktarma işlemi programın satın alınmasından sonra bizim tarafımızdan gerçekleştirilir. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz
İletişim adreslerimizden bizi telefonla arayarak veya 0536 275 0 777 Whatsapp - BIP ten mesaj göndererek teknik destek taleplerinizi iletebilirsiniz. Gerek duyulması halinde uzak masaüstü programları yardımıyla teknik destek verilmektedir.
Evet. Programı internet ortamında kullanmanız mümkün. Internet Mobil/Web versiyonunu m.firmatik.com adresinden deneyebilirsiniz.
Hem windows kullanıcılarında hem mobil/web kullanıcılarında aynı veriler görünür. Aynı verileri görmek için satın alma işlemini gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.
Mobil/Web kullanımı ek ücrete tabidir. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Şimdi İndirin

Sık Sorulan Sorular