Firmatik Prestij Muhasebe Programı

Puan Ver :
Toplam 46 Kişi 5/4

Sürümü : 2.8
Boyut : 26mb
İşletim Sistemi : Windows/Mobil/Web

Şimdi İndirin

Muhasebe programı arayışınız burada son buluyor. Firmatk prestij ücretsiz deneyin. Cari Borç alacak işlemleri, stok fatura, çek senet, sipariş, teklif oluşturma işlemlerini kolayca yapın.


Program Detayı

Muhasebe Programı Genel Özellikleri

Bir ön muhasebe programında olması gereken bütün temel özellikleri içinde barındırmaktadır.

Cari Hesaplarınızın borç alacak takipleri, Stoklarınızın kontrolü, Fatura kesme yazdırma işlemleri, barkod okutarak perakende satış yapma imkanı, personel maaş ve ödeme takibi, tamir bakım işi yapan işletmeler için teknik servis ve seri no takibi, Üretim yapan isletmeler için reçete oluşturma ve üretim planlama, çek senet programı ile taksitli satış yapma, sipariş alma/verme ve teklif oluşturma gibi birçok işlemi tek programdan gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyacınız Kadarını Kullanın : Firmatik Prestij'de ihtiyacınız olmayan modülleri satın alarak boşa para harcamanıza gerek yok. Modüler bir sisteme sahip programımızda örneğin Fatura bölümünü kullanacak Çek senetlik herhangi bir işiniz yoksa Çek Senet modülünü satın almak zorunda değilsiniz. Bu modüllere daha sonrada ihtiyaç duymanız halinde siparişinizi güncelleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Muhasebe Programı Alıyorum derken, Kandırılmayın! : Muhasebe programı arayışını bizde sonlandıran birçok müşterimizden şunu duyduk. Önceden başka bir program kurduk. Ücretsiz diye kullanmaya başladık. Verilerimizi girdikten sonra yok güncelleme ücreti, yok yıllık ücret, yok dönem aktarma ücreti şeklinde birçok ücret ödemek zorunda kaldık. Eğer işletmenizin zor durumda kalmasını istemiyorsanız Ücretsiz muhasebe programı veriyorum diyenlere itibar etmeyin. Ücretsiz diye başlayıp verilerinizi girdikten sonra ücret talep edilebilir, teknik destekte birçok sorunlar yaşayabilirsiniz. Firmatik Prestij'den ihtiyacınız olan modülleri uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Internet ve Mobil kullanımı : Programı dilerseniz internet üzerinden web tarayıcınızdan veya mobil cep telefonunuzdan kullanma imkanı bulunmaktadır.

Presti Ticari Programında Bulunan Modüller

 • Cari Hesap Programı

  Cari hesap işletmenizin ticaret yaptığı kişi veya kuruluşlardır. Cari hesap kartlarınızı tanıtın ve hemen borç alacak girişi yapmaya başlayın.
 • Stok Programı

  Stok programı ile alış satış yaptığınız ürünleri (stok kartları) tanıtın. İster barkod kullanarak ister stok bilgilerini kullanarak rahatça alış satış işlemi gerçekleştirin.
 • Fatura Programı

  : Alış ve satış faturalarınızı kaydedin, fatura kesme işlemini kolayca gerçekleştirin.
 • Market Programı

  (Perakende Satış)  : Satışlarınızı  barkod kullanarak seri şekilde yapmanızı sağlar. Anlık müşterilerinize hızlı satış yapabilirsiniz.
 • Çek Senet Programı

  Alınan ve verilen çeklerinizi kayıt altında tutun, çeklerinizin durumunu (bankada, tahsilde, tahsil edildi) kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Senet programı kullanarak yaptığınız satışları taksitlendirebilir. Çek ve senetlerde vade tarihi geldiğinde uyarı mesajları alabilirsiniz.
 • Gelir Gider Programı

  İşletmenizin yaptığı elektrik, telefon, kırtasiye harcaması gibi gelirleri veya herhangi bir sabit geliri varsa bunları gelir gider modülünü kullanarak takip edebilirsiniz.
 • Sipariş Programı

  Teklif Oluşturma : Satış yapmadan önce sipariş alabilirsiniz. Bu aldığınız siparişi teklif şeklinde hazırlayarak müşterinize fiyat teklifi sunabilirsiniz. Müşteriniz satın almaya karar verdiğinde kayıtlı teklifinizi kullanarak anında satın işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Personel Modülü

  Personellerinizin aylık maaşlarını tahakkuk edebilirsiniz. Daha önceden verdiğiniz avansları kaydedin. Maaş günü geldiğinde kalan maaşını anında öğrenerek ödemenizi kolaylıkla yapın.
 • Üretim İmalat Programı

  Üretim reçeteleri oluşturun. Bu reçeteleri kullanarak üretiminizi planlayın. Üretim için yeterli stok miktarına sahip olup olmadığınız öğrenin.
 • Depo Takibi

  Stok programını kullanarak elinizdeki mevcut stoklarınızı görebilirsiniz. Eğer birden fazla deponuz varsa bu modül sayesinde hangi depoda ne kadar ürününüz olduğunu da kontrol altında tutabilirsiniz.
 • Banka Takibi

  Banka işlemlerinizi takip edin, Kredi kartı hesabı oluşturarak tahsilatlarınızı kredi kartıyla hesabından yapın.

Bunların dışında program içerisinde neler yapabilirsiniz?

- Periyodik bakımı kullanarak sattığınız ürün belirli sürelerde periyodik bakım gerektiriyorsa bunların takibi

- Cep telefonu, bilgisayar gibi seri numarası takibi gerektiren işletmeler için alış ve satışlarda seri numarası takibi. Seri numaralı satışlarda kalan garanti süresi takibi

- Birden fazla şirket oluşturabilirsiniz, şirketler birbirinden bağımsız çalışır ve verileri birbirini etkilemez.

- Kullanıcı hesap kısıtlamaları ile kullanıcıların neleri kullanabileceğini belirleyebilirsiniz.

- Listelerinizi Microsoft Word, Excel veya PDF formatında kaydedebilme.

Program içerisinde kullanabileceğiniz modüllerin temel amaçları yukarıda sıralanmıştır. Sormak istediğiniz konular için bizi aramaktan çekinmeyin.

https://firmatik.com/download/PrestijSetup.exe

Sosyal Medya da Paylaş

Facebook Google Twitter Print

Yorum Yapın

Bu uygulama için henüz bir yorum yapılmamış.

...
 • yorumlar
 • Firmatik
Google Güvenli Tarama site durumunu test etmek için burayı tıklayın
Fiyat : 99.90 başlayan fiyatlarla
Offer :23 0
Tavsiye Puanı : 5/5

Ücretsiz Programlar

saat ajanda programı ekran görüntüsü
Saat Ajanda Adres

Ajanda ve adres defterinizi tasip edin

Ücretsiz

Ücretsiz İndirin
Lotus ekran görüntüsü
Lotus Muhasebe Programı

Profesyonellerin seçimi. Cari, Kasa, Stok, Fatura, e-fatura, e-arşiv ve daha fazlası.

Fiyat Sorun

Şimdi İndirin