Prestij Ön Muhasebe, Cari, Stok Fatura, Çek Senet Programı.

Firmatik Prestij Muhasebe Programı

Puan Ver :
Toplam 47 Kişi 5/4

Sürümü : 2.8
Boyut : 26mb
İşletim Sistemi : Windows/Mobil/Web

Şimdi İndirin

Muhasebe programı arayışınız burada son buluyor. Firmatk prestij ücretsiz deneyin. Cari Borç alacak işlemleri, stok fatura, çek senet, sipariş, teklif oluşturma işlemlerini kolayca yapın.


Program Detayı

Muhasebe Programı Genel Özellikleri

Bir ön muhasebe programında olması gereken bütün temel özellikleri içinde barındırmaktadır.

Cari Hesaplarınızın borç alacak takipleri, Stoklarınızın kontrolü, Fatura kesme yazdırma işlemleri, barkod okutarak perakende satış yapma imkanı, personel maaş ve ödeme takibi, tamir bakım işi yapan işletmeler için teknik servis ve seri no takibi, Üretim yapan isletmeler için reçete oluşturma ve üretim planlama, çek senet programı ile taksitli satış yapma, sipariş alma/verme ve teklif oluşturma gibi birçok işlemi tek programdan gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyacınız Kadarını Kullanın : Firmatik Prestij'de ihtiyacınız olmayan modülleri satın alarak boşa para harcamanıza gerek yok. Modüler bir sisteme sahip programımızda örneğin Fatura bölümünü kullanacak Çek senetlik herhangi bir işiniz yoksa Çek Senet modülünü satın almak zorunda değilsiniz. Bu modüllere daha sonrada ihtiyaç duymanız halinde siparişinizi güncelleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Muhasebe Programı Alıyorum derken, Kandırılmayın! : Muhasebe programı arayışını bizde sonlandıran birçok müşterimizden şunu duyduk. Önceden başka bir program kurduk. Ücretsiz diye kullanmaya başladık. Verilerimizi girdikten sonra yok güncelleme ücreti, yok yıllık ücret, yok dönem aktarma ücreti şeklinde birçok ücret ödemek zorunda kaldık. Eğer işletmenizin zor durumda kalmasını istemiyorsanız Ücretsiz muhasebe programı veriyorum diyenlere itibar etmeyin. Ücretsiz diye başlayıp verilerinizi girdikten sonra ücret talep edilebilir, teknik destekte birçok sorunlar yaşayabilirsiniz. Firmatik Prestij'den ihtiyacınız olan modülleri uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Internet ve Mobil kullanımı : Programı dilerseniz internet üzerinden web tarayıcınızdan veya mobil cep telefonunuzdan kullanma imkanı bulunmaktadır.

Presti Ticari Programında Bulunan Modüller

 

Bunların dışında program içerisinde neler yapabilirsiniz?

- Periyodik bakımı kullanarak sattığınız ürün belirli sürelerde periyodik bakım gerektiriyorsa bunların takibi

- Cep telefonu, bilgisayar gibi seri numarası takibi gerektiren işletmeler için alış ve satışlarda seri numarası takibi. Seri numaralı satışlarda kalan garanti süresi takibi

- Birden fazla şirket oluşturabilirsiniz, şirketler birbirinden bağımsız çalışır ve verileri birbirini etkilemez.

- Kullanıcı hesap kısıtlamaları ile kullanıcıların neleri kullanabileceğini belirleyebilirsiniz.

- Listelerinizi Microsoft Word, Excel veya PDF formatında kaydedebilme.

Program içerisinde kullanabileceğiniz modüllerin temel amaçları yukarıda sıralanmıştır. Sormak istediğiniz konular için bizi aramaktan çekinmeyin.

Firmatik Prestij artık desteklenmiyor. Yinede indirmek için  https://firmatik.com/download/PrestijSetup.exe linkini kullanabilirsiniz.

Sosyal Medya da Paylaş

Facebook Instagram Print

Yorum Yapın

Bu uygulama için henüz bir yorum yapılmamış.

...
Google Güvenli Tarama site durumunu test etmek için burayı tıklayın
Tavsiye Puanı : 5/5

Ücretsiz Programlar

saat ajanda programı ekran görüntüsü

Saat Ajanda Adres

Ajanda ve adres defterinizi tasip edin

Ücretsiz

Ücretsiz İndirin
Lotus ekran görüntüsü
Lotus Muhasebe Programı

Profesyonellerin seçimi. Cari, Kasa, Stok, Fatura, e-fatura, e-arşiv ve daha fazlası.

Fiyat Sorun

Şimdi İndirin