Firmatik Atlantis Ön Muhasebe : Ticari Yazılım

Firmatik Atlantis Ön Muhasebe

Puan Ver :
Toplam 6 Kişi 5/4

Sürümü : 2.7
Boyut : 50mb
İşletim Sistemi : Windows/Mobil/Web

Şimdi İndirin

Program Detayı

Cari Hesap Takibi : Cari hesaplarınız borç ve alacak hareketlerini rahatça kayıtlara geçebilir. Ödemelerinizi kasa ve bankadan otomatik olarak yapabilirisiniz.

Stok Takibi   : Stok giriş ve çıkışlarınızın kaydını yapabilir. Bunların kalanlarına ve kalan tutarlarını rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Stok Kartlarınıza hizmet kartı ekleyerek yaptığınız veya aldığınız hizmetleri kayıt altında tutabilirsiniz.

Fatura Giriş Çıkışları   : Mal alış ve mal satış faturalarınızın kayıtlarını yapabilir bunların kayıtlarına gelişmiş arama seçenekleri ile rahatça ulaşabilirsiniz. alış ve satışlara ıskonto uygulayabilir. Fatura çıktısını istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Kasa / Banka Bağlantısı  : Yaptığınız işlemlerden kaynaklanan kasa hareketlerini nakit ödeme ve tahsilatlarını kasadan rahatça takip edebilirsiniz. Kasa defteri modeli ile bu işleminiz defterde tutmaktan daha kolay hale geliyor, banka işlemlerinizi kayıt altında tutun. günlük haftalık aylık raporlar alın

Çek Senet Takibi  : Çek ve Senet işlemlerinizi kayıt altında tutun. Taksitli Senet işlemi yapın. Vadeli senetlerinizde uyarı alın. Senetlerinizi tarih aralıklarında raporlayın.

Sipariş Takibi : Müşterileriniz vermiş olduğu siparişleri onaylamadan önce sipariş modülünde kayıt altında tutabilirsiniz. Bu siparişle ilgili fiyat teklifinizi sipariş veya teklif raporu şeklinde yazdırabilirsiniz. Siparişiniz onaylandığında bu siparişi direkt olarak faturalandırabilirsiniz.

Personel Takibi : Personelinizin maaş ödemelerinizi kayıt altında tutabilirsiniz. Personel kartlarını faturalarla ilişkilendirerek Satış yapan personeliniz ne kadar satış yaptığını sorgulama imkanınız bulunmakta.

Kredi Kartı : Kendi kredi kartlarınızın ödemelerini ve harcamalarını kayıt altında tutarak kartınızın ödeme günlerinde uyarı mesajı alabilirsiniz. Kart ödemelerinizi kasa veya banka bağlantısıyla yapabilirsiniz.

Raporlama  : Her modül için ayrıntılı rapor alabileceğiniz gibi genel durum hakkında da rapor alabilirsiniz. Aldığınız yazıcı çıktılarını kendi istediğiniz gibi tasarlamanız istediğiniz alanları ekleyip istemediğiniz alanları çıkarmanız mümkün. Rapor alırken iki tarih aralığında kayıtları da görebilirsiniz.

Tanımlar  : Çalıştığınız şirket, Çalışılan dönemi ve Kullanıcı hesapları tanımlayabilirsiniz.

Sosyal Medya da Paylaş

Facebook Instagram Print

Yorum Yapın

Bu uygulama için henüz bir yorum yapılmamış.

...
Google Güvenli Tarama site durumunu test etmek için burayı tıklayın
Tavsiye Puanı : 5/5

Ücretsiz Programlar

saat ajanda programı ekran görüntüsü

Saat Ajanda Adres

Ajanda ve adres defterinizi tasip edin

Ücretsiz

Ücretsiz İndirin
Lotus ekran görüntüsü
Lotus Muhasebe Programı

Profesyonellerin seçimi. Cari, Kasa, Stok, Fatura, e-fatura, e-arşiv ve daha fazlası.

Fiyat Sorun

Şimdi İndirin