Firmatik Prestij Nasıl Güncelleme Yaparım. - Yardım İçeriği

Firmatik Prestij güncellemek için öncelikle güncel sürümü web sitemizden bilgisiyarınıza indirin. Normal kurulum şeklinde başlatın. Kurulum önergelerini takip ederek güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

http://firmatik.com/ticariprogramdetay.asp?UrunID=67 linkini tıklayarak Firmatik Prestijin en güncel sürümüne ulaşabilirsiniz.

Güncellemede dikkat etmeniz gereken kurulumu yapacağınız klasörü doğru belirlemenizdir. Firmatik prestij stantart kurulum klasörü c:\firmatik\prestij\ klasörüdür.  Eğer programı başka bir klasörü almışsanız kurulum yaparken yol olarak yeni klasörü belirtmeniz gerekmektedir.

ÖNEMLİ : Kurulumda yazıcı çıktılarıda güncellenir. Eğer tasarım yaptığınız bir yazıcı çıktısı varsa bunu yedek alıp daha sonra yükleyebilirsiniz. Yazıcı çıktılarının bulunduğu klasör c:\firmatik\prestij\Yazdir klasörüdür. eğer programı başka bir yere taşımışsanız bu klasör değişiklik gösterebiliir.

Kurulum işleminden sonra eski sürüme dönme imkanınız yoktur. Bu yüzden kurulumdan önce eski sürümün yedeğini alabilirsiniz.

Not : Firmatik Prestij için zorunlu bir güncelleme ücreti yoktur. Programı güncellemeniz yeniliklerden faydalanmanızı sağlar. Güncellemenin sizin tarafınızdan yapılması gerekmektedir. Bizim tarafımızdan yapıldığında teknik servis ücreti talep edilir.

 

 


firmatik yardım dosyaları
Yardım Dosyaları
Yayınlanma Tarihi :20/03/2018 02:06:05
Firmatik Prestij »Diğer Konular »Genel
Firmatik Yazılım Bu bilgi size yararlı oldu mu ?

Bu uygulama için henüz bir yorum yapılmamış.

...
  • yorumlar
  • Firmatik

Ücretsiz Deneyin


Prestij Ön Muhasebe Programı Cari Kasa Programı UZAK YARDIM PROGRAMI İNDİR Uzak yardım programı teknik destek hizmetlerinde kullanılır.

Bize Yazın


Görüşleriniz bizim için önemli. Lütfen programlarımız hakkında problemlerinizi, görüş öneri ve tavsiyelerinizi bizimle paylaşmaktan paylaşın.

Burayı tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular


Sıkça sorulan soruları görmek için burayı tıklayın.


Firmatik Yazılım 2008-2018 (c) Her Hakkı Saklıdır