\n
-

Firmatik Prestij Nasıl Güncelleme Yaparım. - Yardım İçeriği


Firmatik Prestij »Diğer Konular »Genel, 20/03/2018 02:06:05

Firmatik Prestij güncellemek için öncelikle güncel sürümü web sitemizden bilgisiyarınıza indirin. Normal kurulum şeklinde başlatın. Kurulum önergelerini takip ederek güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

http://firmatik.com/ticariprogramdetay.asp?UrunID=67 linkini tıklayarak Firmatik Prestijin en güncel sürümüne ulaşabilirsiniz.

Güncellemede dikkat etmeniz gereken kurulumu yapacağınız klasörü doğru belirlemenizdir. Firmatik prestij stantart kurulum klasörü c:\firmatik\prestij\ klasörüdür.  Eğer programı başka bir klasörü almışsanız kurulum yaparken yol olarak yeni klasörü belirtmeniz gerekmektedir.

ÖNEMLİ : Kurulumda yazıcı çıktılarıda güncellenir. Eğer tasarım yaptığınız bir yazıcı çıktısı varsa bunu yedek alıp daha sonra yükleyebilirsiniz. Yazıcı çıktılarının bulunduğu klasör c:\firmatik\prestij\Yazdir klasörüdür. eğer programı başka bir yere taşımışsanız bu klasör değişiklik gösterebiliir.

Kurulum işleminden sonra eski sürüme dönme imkanınız yoktur. Bu yüzden kurulumdan önce eski sürümün yedeğini alabilirsiniz.

Not : Firmatik Prestij için zorunlu bir güncelleme ücreti yoktur. Programı güncellemeniz yeniliklerden faydalanmanızı sağlar. Güncellemenin sizin tarafınızdan yapılması gerekmektedir. Bizim tarafımızdan yapıldığında teknik servis ücreti talep edilir.

 

 

Bu bilgi size yararlı oldu mu ?

Bu uygulama için henüz bir yorum yapılmamış.

...