Atlantisi Başka PC ye taşıma. - Yardım İçeriği

Firmatik Atlantisi farklı bir pc ye taşıma işlemi için öncelikle eski bilgisayarda şunları kontrol edin.

Yardım >> Ürün kaydına girin >> Satın Alı tıklayın. Sipariş formunuz karşınıza gelir. Sipariş formunda verdiğiniz mail adresinin doğru olduğundan emin olun.

Daha sonra eski bilgisayarınızdan firmatik atlantis programın kurulu olduğu klasörü bulun. Programı çalıştırdığınız kısayolun üzerine sağ tıklayıp Özelliklere girin. Buradan programınızın bulunduğu yeri görebilirsiniz. Orjinal kurulum yeri C:\Firmatik\Atlantis tir. bundan sonra verilen bilgiler burada kurulu olduğu varsayılarak aktarılacaktır.

Programın kurulu olduğu klasörü flash disk veya harici bir hdd diskine kopyalayın. (c:\Firmatik Yedek\ klasörünü almanız zorunlu değildir. eski yedekelerinize ihtiyaç dayacağınızı düşünüyorsanız onlarıda alabilirsiniz. )

Flash disk veya harici hdd diskine taşıdığınız programı diğer makinede c:\ veya d:\ diskine kopyalayın.

Kopyalama işlemi sonrasında C:\Firmatik\Atlantis 'in içerisindeki [FrmAtlantik.exe] uygulama dosyasını çalıştırın.

Programınız demo şekilde çalışmaya başlar. Programın aktarımı tamamlanmış olur.

Eğer programınız eski makinede düzgün açılıyor yeni makinede düzgün çalışmıyorsa aktarım konusunda bir problem yaşamışsınız demektir.

Program kuruluma gerek kalmadan kendi ihtiyaç duyduğu dosyaları otomatik olarak oluşturur. Internetten indirip kurmanıza gerek yoktur.

Not : Lisans aktarımından sonra 3 gün içinde eski bilgisayardan programı tamamen kaldırın. eski bilgisayardan lisanslı şekilde açılması durumunda lisans otomatik olarak bloke edilir.

Not : Program aktarım işlemi kullanıcı tarafından yapılması gerekir. Firmamız tarafımızdan aktarımın yapılması / aktarımdan kaynaklı hatanın düzeltilmesi durumunda teknik destek ücreti talep edilir.

Not : Lisans taşıma işlemi yaptıktan sonra eski bilgisayar kullanılamaz durumda varsayılır. Aktarma sonrası eski eski bilgisayara tekrar lisans geri döndürülemez. Eski bilgisayara geri dönmek için yeni lisans almanız gereklidir. Programı yılda 3 defa taşıma hakkınız bulunmaktadır.

 


firmatik yardım dosyaları
Yardım Dosyaları
Yayınlanma Tarihi :17/03/2018 01:17:08
Firmatik Atlantis »Diğer Konular »Genel
Firmatik Yazılım Bu bilgi size yararlı oldu mu ?

Bu uygulama için henüz bir yorum yapılmamış.

...
  • yorumlar
  • Firmatik

Ücretsiz Deneyin


Prestij Ön Muhasebe Programı Cari Kasa Programı UZAK YARDIM PROGRAMI İNDİR Uzak yardım programı teknik destek hizmetlerinde kullanılır.

Bize Yazın


Görüşleriniz bizim için önemli. Lütfen programlarımız hakkında problemlerinizi, görüş öneri ve tavsiyelerinizi bizimle paylaşmaktan paylaşın.

Burayı tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular


Sıkça sorulan soruları görmek için burayı tıklayın.


Firmatik Yazılım 2008-2018 (c) Her Hakkı Saklıdır