Neden Firmatik?

Muhasebe programı almadan önce muhakkak aklınızda bulunsun.

Birkaç Sorunun Cevabı

Teknik Desteği Nasıl Sağlıyorsunuz?

Bu konuya başlamadan önce Programlarımızı satın alan müşterilerimizin satın aldıktan sonra bize en çok sordukları şu soru bize çok ilginç gelmiştir. "Takıldığımız birşey olursa size sorabilir miyiz?" Bu şekilde bi sorunun soruluyor olması bize garip geliyor. Ama ne varki çoğu firma programını satana kadar her konuda yardımını esirgemezken, satışından sonra yeterli teknik hizmeti veremediği için program kullanıcıları bu soruyu sormak zorunda kalıyor. Firmamız programın satışından çok satış sonrası verilen hizmetin hem müşteri memnuniyetini arttırdığı hem de programın sonraki sürümlerinin verimliliğine katkıda bulunduğunu düşünmektedir. Bu s çebepten dolayı programlarımızla ilgili olumlu veya olumsuz görüşlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

- Telefonla, Mesajlaşma ve Uzaktan Bağlanarak teknik destek verme olanağımız bulunmakta.

Telefonla Destek : Firmamızı arayarak sorununuzla ilgili teknik desteği mesai saatleri içinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Kritik problem yaşadığınızda size verilen cep telefonuyla mesai saatleri dışında da sorununuzu çözebilirsiniz.

Mesajlaşma: İletişim sayfamızdan bize mesaj göndererek her konuda yardım alabilirsiniz.

Uzak Yardım : Eğer sorununuz bilgisayarınızda çözülmesi gerekiyor ve bilgisayar konusunda pek bilgiye sahip değilseniz uzak yardım programını kullanarak teknik destek personeli bilgisayarınıza bağlanıp anında problemi çözebilir. Uzak yardım programı son derece güvenlidir. Bilgisayarınıza herhangi bir program kurmadan direkt olarak çalışır ve her açılışında yeni bağlantı kodu üretir. Programı kapattığınızda bağlantı otomatik olarak düşer böylece sadece lüzumlu durumlarda bağlantı sağlamış olursunuz.


İnternetten aldığım programa güvenebilir miyim?

Bizim verdiğimiz programa güvenebilirsiniz. Yerel satışlarımız kadar internet satışlarımızda oldukça yoğunlukta. Bu yüzden yazılımımız sorun çıkarmaması önemli. Bu amaçla program piyasaya sürülmeden önce  birçok test ve denemeye tabi tutulmaktadır.

Sorunsuz yazılım hem teknik servisimizin etkin hizmet vermesini hem de müşterimizin memnun edilerek başkalarına tavsiye etmesini amaçlamaktadır.

Programda günlük yedekleme sistemi ile verileriniz günlük yedeği alınır. Ayrıca başka bir sürücü veya flash disk, taşınabilir hdd vb. aygıtlara kopyalanarak oradan çalıştırabilirsiniz. Sisteminizin yeniden kurmanız gerektiğinde programı tekrar kurmanıza, tekrar lisanslamanıza gerek kalmadan çalıştırabilirsiniz.

 

Sizin Programla Diğer Programların Arasındaki fiyat farkı neden kaynaklanıyor ?

Bazı programların fiyatlarının düşük çıkmasının sebebi bizim yazılımımızda seçmiş olduğunuz modüllerin diğer programda bulunmamasından kaynaklanabilir. Örneğin Diğer programda stok fatura vardır ama çek senet takibi yapılmıyor olabilir.

Bunun dışında birçok yazılım firması  fiyatları düşük tutarak satış sonrası hizmetten bu farkı kapatmaktadır.

Şöyle ki :

- Her yıl veya belirli zamanlarda güncellemelerden ücret talep ediyor olabilir.

- Sorun çözümlerde teknik destek ücreti talep ediyor olabilir.

- Kaliteli hizmet verebilmek için kaliteli kadro gereklidir. Kaliteli kadronun belirli bir maliyeti vardır. Bu maliyeti karşılamadığı için fiyatı uygun olabilir.

- Yazılım sondur artık geliştirilmesi bitirilmiş ve bir daha üzerinde güncelleme yapılmayacak olabilir.

- En önemlisi Ucuz programın ucuz emeğin ürünü olmasıdır. Firmatik Yazılım programlarını emeği ölçüsünde fiyatlandırmakta, hatta olması gereken değerin çok altında fiyatlarla sunulmaktadır. Kullanım kolaylığı, Kalite ve Uygun fiyatı bir arada barındırmaktadır.

 

Ve Daha Fazlası...

Programınızı tercih etmeniz için nedenlerimiz var;

Kullanımı kolaydır. Tasarımı sade ve anlaşılırdır.

Modüller birbiriyle entegre çalışır. Bir modülde yaptığınız işlem başka modülle alakalı ise otomatik olarak aktarılır.

İstediğiniz modüleri satın alabilirsiniz. Kullanmadığınız modülleri satın almak zorunda değilsiniz. İleride kullanmak isterseniz sadece o modülün ücretini ödemeniz yeterli olur.

MSN, iş ve cep telefonu, Mail, ve Uzaktan Yardımla hızlı ve güvenilir şekilde teknik destek alabilir görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Taşınabilirlik özelliği ile programı Flash disk veya Taşınabilir HDD kullanarak istediğiniz yerden istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Kurulum klasörünü yedeğini alarak sisteminizi yeniden kurduğunuzda programı tekrar kurmak zorunda kalmadan direkt olarak çalıştırabilirsiniz.

Yazdırma form tasarımı ile bütün yazıcı çıktılılarınızı isteğinize göre tasarlayabilirsiniz. Faturalarınızı fatura kalıbınıza göre rahatça tasarlayabilirsiniz.

Yedekleme ile günlük otomatik olarak yedekleme yapılır. İstediğiniz tarihteki yedeklerini sadece tarih seçerek kolaylıkla geri yükleyebilirsiniz.

Sınırsız sayıda şirket tanımlayabilirsiniz.

Güncellemelerde otomatik olarak uyarı alırsınız. Programı bir defa satın aldıktan sonra güncellemede veya diğer tarz değişikliklerde ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Ücretsiz Deneyin


Prestij Ön Muhasebe Programı Cari Kasa Programı UZAK YARDIM PROGRAMI İNDİR Uzak yardım programı teknik destek hizmetlerinde kullanılır.

Bize Yazın


Görüşleriniz bizim için önemli. Lütfen programlarımız hakkında problemlerinizi, görüş öneri ve tavsiyelerinizi bizimle paylaşmaktan paylaşın.

Burayı tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular


Sıkça sorulan soruları görmek için burayı tıklayın.


Firmatik Yazılım 2008-2018 (c) Her Hakkı Saklıdır