First slide

İletişim

Mesaj Gönder

Adınız :
Mail Adresi : örneğin ornek@gmail.com
Telefon No :
Konu :
Mesajınız  

İletişim Adresleri

YENİ MAH. BAYER SOKAK. NO :29 KAT 1/2 BURDUR/ MERKEZ

Tel/ Fax : 0248 234 28 14

Web Satış : 0536 275 0777

Görüşleriniz bizim için önemli. Lütfen programlarımız hakkında problemlerinizi, görüş öneri ve tavsiyelerinizi bizimle paylaşmaktan paylaşın.


Firma Profili

Firma Profili Firmatik YazılımTicari Uygulamalar, Ticari Yazılımlar, Web tasarım ve programlama, Masaüstü Programcılık, Bilgisayar ürünleri, bilgisayar tamir ve bakımı alanlarında hizmet verir. Prensip olarak Müşteri memnuniyeti birincil hedefimizdir. Bizim için yazdığımız programların fonksiyonlu olması önemlidir ama daha önemlisi bu fonksiyonların kullanımındaki rahatlıktır ve pratikliktir. Yazılım yaparken amacımız en iyiyi en sade ve anlaşılır biçimde müşteriye sunmaktır. Hedefimiz size ticari program kullanmayı öğretmek değil sizin kullanımınıza uygun ticari programı tasarlamaktır. Firmatik sizlerden aldığı güçle; genç ve girişimci kadrosunu, artan bilgi ve tecrübesiyle birleştirerek her geçen gün katlanarak büyüme devam ediyor.

Bir Yudum Hikaye

Ulu bir kavak ağacının yanında bir kabak filizi boy göstermiş. Bahar ilerledikçe bitki kavak ağacına sarılarak yükselmeye başlamış. Yağmurların ve güneşin etkisiyle müthiş hızla büyümüş ve neredeyse kavak ağacıyla aynı boya gelmiş.
Bir gün dayanamayıp sormuş kavağa:
"Sen kaç ayda bu hale geldin ağaç?"
"10 yılda" demiş kavak
"10 yılda mı?" diye gülmüş ve çiçeklerini sallamış kabak
"Ben neredeyse 2 ayda seninle aynı boya geldim bak!"
"Doğru" demiş ağaç "doğru"
Günler günleri kovalamış ve sonbaharın ilk rüzgarları başladığında kabak önce üşümeye sonra yapraklarını düşürmeye, soğuklar arttıkça da aşağıya doğru inmeye başlamış.
Sormuş endişeyle kavağa: "Neler oluyor bana ağaç?"
"Ölüyorsun" demiş kavak
"Niçin?"
"Benim on yılda geldiğim yere sen iki ayda gelmeye çalıştığın için"